Zombie Diary Hile Mod Apk İndir (v1.2.9)


Zombie Diary Para Hilesi İndir, Zombie Diary Hile Mod Apk İndir, Zombie Diary Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Zombie Diary Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.2.9 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Zombie Diary Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 10.000.000 – 50.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Mountain Lion Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 335.642 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 24.436 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 17 Ağustos 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 16: Oyun içerikleri daha belirgin ve bir kademe daha fazla olarak cinsel içerik, tütün ve uyuşturucuya özendirme ve daha kötü bir dil ile argo içerikleri ihtiva eder. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 3.0 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

5 yorumlar

 1. Eren Erensayın

  Bok gibi skikik Ben bu oyunu yapani sikem sikem öldürem bu oyuna harika diyenin annasini sikem sikem oldurem annanin amina domates sokam domates salçasıyapana kadar sikem amina çay sokam demli çay yapana kadar sikem

 2. Şahin Alkın Koçalan

  Still have road to go! 1-Bought a package, nearly been 1 hour, not charged into my account. 2-On half of the games, bullets are not affecting the zombies, so i am reseting the game each time & waste of time. 3-After the first game, following games run slower. So need for reseting the game again.

 3. monster game

  Oyun denetleyicisi Oyunun kötübi yanı muyma falan olmasî ilk bölümlerde mumyayısevmezdim şimdi maşeteli adamı sevmiyom

 4. yeniçeri askeri

  Çok güzel oyun ama aşırı kasıyo

 5. Aykut Macuncu

  Donuyor Çok kasıyor oyun ile ilgilenin biraz.!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir